Balul bobocilor 2018

                                                     

1. Balul Bobocilor lui Neculce

afis balul bobocilor   Anul acesta, Balul Bobocilor, un eveniment festiv, devenit o tradiție a Liceului Teoretic „Ion Neculce” Târgu Frumos, cu fiecare nouă ediție cu o concepție și tematică inedite și originale, se va desfășura în data de 29 noiembrie 2018, începând cu ora 15:30, la Casa de Cultură „Garabet Ibrăileanu” din Târgu Frumos.

    Codul tematic conceput de elevii claselor a XI-a, organizatorii Balului Bobocilor, pentru ediția curentă este „Black & White”, concept cu conotație retro, dar și avangardistă în același timp, care impune distincție, eleganță, rigoare valorică.

    Entuziasmul și creativitatea organizatorilor Balului Bobocilor promit momente unice, emoționante, de celebrare a spiritului licean neculcian, la care vă invităm să participați.

    Vă așteptăm cu drag,

    Echipa de organizare a ediției 2018 a Balului Bobocilor.

   

free pokereverest poker revie

Biblioteca

Copyright © 2020 Liceul Teoretic "Ion Neculce" Tg. Frumos. Toate drepturile rezervate.
Realizator: Matrescu Viorel-Lucian - vmat_neculce@yahoo.com.